Metody Dostawy

WYSYŁKA

16. Kto pokrywa koszty wysyłki?

Koszt wysyłki zamówionych produktów pokrywa kupujący chyba, że w trakcie składania zamówienia system informuje np. o darmowej wysyłce. W większości wypadków darmowa wysyłka obowiązuje od kwoty 250 zł

Dokładny koszt wysyłki podany jest w trakcie składania zamówienia.

Dostawa produktów cyfrowych zazwyczaj jest bezpłatna, gdyż odbywa się za pomocą twojego konta klienta lub mailowo.

17. Koszty wysyłki.

System sam wylicza czy zakupiony towar zmieści się do jednej przesyłki i ile wynoszą koszty przesyłki. Są one podawane w momencie składania zamówienia.
Jeżeli towar jest wysyłany w dwóch przesyłkach to ich koszt wysyłki  wynosi odpowiednio wielokrotność podstawowej ceny za wysyłkę,

System przelicza czy towar zostanie wysłany w dwóch przesyłkach, w trzech itd.

Przesyłki nadawane są na terenie Polski firmami kurierskimi DPD, Pocztex, Paczka w Ruchu, Paczkomaty InPost. Sposob dostawy podawany jest w trakcie składania zamówienia.

Przesyłki nadawane są wyłącznie na terenie UE za pomocą kuriera DPD

W przypadku wysyłek powyżej 30 kg, przesyłki dzielone są na kilka paczek.


 

18. Czas realizacji zamówienia

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki jest zaznaczony przy każdym produkcie. Liczony jest od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie. Przesyłki kurierskie nadajemy od poniedziałku do piątku.

Paczki przygotowujemy wg kolejności otrzymywanych wpłat lub wg kolejności zrealizowanych zleceń. W przypadku braku jakiegoś towaru informujemy o tym Klienta w celu otrzymania dalszych dyspozycji. Możliwe jest zrealizowanie zamówienia wg aktualnego stanu magazynowego lub wstrzymanie się z wysyłką do czasu skompletowania całego zamówienia. Nie wysyłamy zamówień na raty. Pozycje niedostarczone z aktualnego zamówienia nie przechodzą na kolejne.

 19. Czas dostawy

Czas dostawy przesyłki kurierskiej na terenie Polski to 1-2 dni robocze. Natomiast do wybranych krajów UE wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

Produkty cyfrowe otrzymujesz natychmiast po zaksięgowaniu płatności.