75. Jehowa jest smutny gdy bawisz się czarodziejem

Do dzisiejszego odcinka zaprosiliśmy dwie specjalistki w dziedzinie oglądania bajek i razem z nimi obejrzeliśmy krótką bajkę przeznaczoną dla dzieci świadków Jehowy.
Czemu Jehowa jest smutny? Co to znaczy odstawić „mamę Piotrusia”? O tym w dzisiejszym odcinku.

Nasza codzienność:
Sara: https://www.instagram.com/sara_pisze/ oraz blog https://sarapisze.pl
Edwin: https://www.instagram.com/guru_reklamy/
Nasza firma: https://premiumad.eu oraz https://planeryscienne.pl

Jeśli uważasz, że Światusy są potrzebne społecznie, rozważ wspieranie nas na Patronite https://patronite.pl/swiatusy

Fragmenty animacji należą do ich prawnego właściciela, zostały przytoczone na podstawie prawa cytatu (ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, art. 29) w celu wyjaśnienia, przeprowadzenia analizy krytycznej i naukowej oraz nauczania.
Źródło: jw.org

Jeden komentarz do “75. Jehowa jest smutny gdy bawisz się czarodziejem

  1. Wow! Pierwszy raz tu u Was jestem (do tej pory tylko na YT), nie mam nic wspólnego ze świadkami, ale serio – oglądając Wasze filmy wydaje mi się, że o wiele lepiej rozumiem mentalność, zachowania i psychikę ŚJ…
    Co do tego filmiku – też mam małe dzieci i bardzo ale to bardzo staram się ograniczać i wybierać dla nich bajki wartościowe, dobre, pozytywne. A tu taka manipulacja! I dziecko to łyka! (jak każdą inną bajkę)
    Straszne to, że powstają takie produkcje mające na celu min. poprzez jawną! manipulację, wywoływanie poczucia wstydu/strachu/poniżenia u najmłodszych tylko jedno – zrobienie z nich „potulnych” baranków a w późniejszych latach życia nieświadomych manipulatorów innych ludzi! Masakra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *